O nás

Jmenuji se Jaroslav Baránek a pocházím z Neratovic, v roce 1998 jsem vystudoval gastronomickou školu na Praze 8, která má více jak 20 letou tradici a spolupracuje s nejprestižnějšími hotely v ČR ( Corinthia, Esplanade atd. ). Praxi jsem získával v pražských restauracích U čápa a Pepino, kde se mimo jiné potkávali politické špičky, včetně tehdejší hlavy státu V. Havla a premiéra V. Klause. Vyzkoušel jsem si i restaurace v blízkém okolí, v rámci okresu Mělník, postupně jsem sbíral zkušenosti a inspirace, které bych jednou mohl promítnout do vlastního podniku.

Co jsem dělal

V roce 2010 se zhmotnil můj osobní sen a otevřel jsem Barryho pizzerii na náměstí Republiky v Neratovicích, pak jsme pokračovali o několik metrů dále v prostorách bývalé restaurace Solidní Jistota, kde však za podmínek horších k podnikání ze strany pronajímatele, jsme byli nuceni naši činnost přesunout do jiných prostor. Další a zároveň naše současná etapa, začala v bývalé restauraci Koruna v Neratovicích u. 17. listopadu ( naproti GE money bank).

Co dělám

Mým vzorem je úspěšný podnikatel, kuchař "Marco" Muhamer Osmanoski, který mě výborně zasvětil, do tajů italské kuchyně, kterou jsem si okamžitě zamiloval, protože jednoduchost a krása jídel z Apeninského poloostrova musí zaujmout každého milovníka dobré gastronomie, což je můj případ.

Co chci dělat

Proto bych chtěl lidem z Neratovicka ukázat, že je možné ochutnat italské speciality, aniž by museli cestovat do dalekých krajin a sahat hluboko do kapsy. Většina surovin používaných v naší kuchyni, jsou od italských dodavatelů a zakládáme si na tom aby potraviny na přípravu všech jídel, byly vždy čerstvé, protože bez toho dobrá a kvalitní kuchyně dělat nejde. Naším cílem je během tohoto roku nabídnout poctivou českou kuchyni, jako jsou srnčí hřbet na červeném víně, svíčkovou, nebo kančí guláš. Naší devízou je i fakt, že si všechna jídla a nápoje můžete vychutnat v nekuřáckém prostředí. Těšíme se na všechny, kteří se rozhodnou strávit svůj čas v naší restauraci, těšíme se na shledanou.

Z Facebooku